Obchod

Hodnocení klientů

Reakce zákazníků, kteří u nás nakoupili:

Ewik5/5
+ Supr rychle dodani
Helena5/5
+ Využila jsem nabídky obchodu,protože již delší dobu obchody v Liberci neměly kávu Ricore v nabídce
:-)5/5

:-.

+ Jediný internetový obchod kde vždy koupím zboží které jinde neseženu !
Další hodnocení »

O nás

Tradice a zkušenost

Historie společnosti MENZL, s.r.o. se píše od roku 2005. V současné době patříme mezi přední firmy poskytující rozvoz sortimentu pro kanceláře a domácnosti.

Profesionalita

Jsme česká rodinná firma a zakládáme si na dobré reputaci naší značky. Na potřeby klientů reagujeme rychle a spolehlivě. Kvalitu a rozsah služeb neustále zlepšujeme.

Péče o firemní klienty

Společnostem, organizacím a živnostníkům nabízíme služby našeho obchodního zástupce. Jeho úkolem je nadstandardní péče o firemní zákazníky. Klienty pravidelně navštěvuje a je jim plně k dispozici.

Náhradní plnění bez navýšení ceny za zboží

Firmy, které zaměstnávají více než 25 zaměstnanců mají zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Jinak státu odvádějí nemalé příspěvky. Společnost MENZL je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením. Kolegové se zdravotním handicapem tvoří více než polovinu zaměstnanců naší firmy.

Proto u nás můžete snadno vyřešit Vaší zákonnou povinnost a nakupovat formou náhradního plnění. Také jste se setkali s požadavkem navýšit cenu zboží o 5-10% jen za poskytnutí náhradního plnění? Jde o nezákonný postup a takové praktiky u nás neexistují. Náhradní plnění poskytujeme bez navýšení ceny.

Autodoprava MENZL - na cestách 24 hodin! Více o naší autodopravě »»

Kvalita - správné výrobky za správné ceny

O management kvality nabízeného sortimentu se starají produktoví manažeři společnosti MENZL. Analyzují trh, výrobce, kvalitu a oblíbenost výrobků u našich zákazníků. Jde o důkladnou každodenní péči s cílem nabízet ucelené portfolio zboží od osvědčených výrobců nebo dodavatelů. Sortiment také neustále rozšiřujeme, zejména dle zájmu a poptávky zákazníků.

Specialista na pramenité vody Fontana

Jsme přímým obchodním partnerem značky Fontana. Nabízíme sortiment pro nápojový servis, který je určený pro rychlé osvěžení a pravidelný pitný režim zejména ve firmách a kancelářích.

Obchod pro každého bez zbytečných limitů

E-shop společnosti MENZL, s.r.o. je internetový obchod pro každého, bez nákupních limitů či smluv. Naši klienti jsou zejména střední a velké firmy, živnostníci, restaurace, jídelny a domácnosti. Všem poskytujeme pohodlné zásobování, bez časových ztrát a starostí. Víme co je důležité pro Váš pohodlnější každodenní život.


Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s objednávkou? Pište nebo volejte!

menzl@menzl.cz

+420 244 471 260

PO - PÁ 8:00 - 15:00

Newsletter

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK