Výhody pro firmy

Speciální podmínky a benefity pro firmy a živnostníky

Firemním klientům poskytujeme individuální obchodní servis upravený na míru jejich potřebám. Garantujeme Vám efektivní a ekonomické zásobování, nákup bez jakýchkoliv starostí. Rychle a spolehlivě zajistíme vše pro každodenní provoz Vaší firmy či kanceláře.

Neváhejte a vyzkoušejte si nákup v našem internetovém obchodě naprosto bez rizika! Již k 1. objednávce získáte malý dárek jako poděkování za Vaší registraci. Ať už jste větší firma nebo menší kancelář, společnost MENZL dokáže uspokojit širokou škálu potřeb pro bezproblémový chod Vaší firmy.


Proč firmy nakupují v obchodě MENZL?

Pohodlné objednávání 5ti způsoby:

 1. prostřednictvím internetového obchodu www.menzl.cz
 2. e-mailem na adrese menzl@menzl.cz
 3. telefonicky na linkách 244 471 260 a 608 973 500
 4. u Vašeho obchodního zástupce ve společnosti MENZL
 5. přes SKYPE na menzl.sro

Jsme specialisté na zásobování firem a kanceláří:

 • Pružně uspokojujeme specifické potřeby všech našich firemních zákazníků bez ohledu na velikost jejich firmy. Vždy Vám rádi osobně poradíme a pomůžeme.
 • Nabízíme komplexní sortiment pro běžný provoz moderních firem a kanceláří. Jestliže některý výrobek nenajdete v našem internetovém katalogu, napište nám, obratem Vám sdělíme cenu a termín dodání.
 • Jsme přímým obchodním partnerem pramenité vody značky Fontana. Dodáváme nápojový servis, který je určený pro rychlé osvěžení a pravidelný pitný režim ve firmách a kancelářích.
 • Zaručujeme Vám spolehlivé dodání objednaného zboží naší profesionální autodopravou v Praze a okolí. Doprava po Praze je zcela ZDARMA pro každý nákup v hodnotě nad 1000 Kč.
 • Nákup Vám dovezeme v přesně stanovený datum a čas podle rozvozového pásma, které si při objednání sami vyberete.
 • Samozřejmostí je donáška nákupu až ke dveřím Vaší kanceláře. V případě potřeby zboží ZDARMA rozmístíme ve Vašich firemních prostorách.

Benefity pro firmy a živnostníky

 • Firmám a živnostníkům poskytujeme platební podmínky šité na míru.
 • Při platbě předem Vám automaticky odečteme slevu 3% z každé objednávky.
 • Ke každé objednávce získáte atraktivní odměny! Již od objednávky v hodnotě nákupu nad 2000 Kč včetně DPH si můžete vybrat Váš dárek.
 • Věrnost se Vám u nás vyplatí. Firmám poskytujeme věrnostní slevové kupóny pro okamžité slevy na další nákup.
 • Každá firma nebo organizace, která zaměstnává více než 25 zaměstnanců, může od nás odebírat zboží formou náhradního plnění bez navýšení ceny.
 • Získáte ještě levnější ceny a ušetříte! Přestože všechny ceny držíme celoročně u ledu, každých 14 dní připravujeme nové žhavé akce na zboží, které je zpravidla rychle vyprodáno. Žádná novinka nebo akce Vám ovšem nikdy neuteče, pokud budete sledovat naše e-mailové newslettery.

Reference

Existuje mnoho dalších důvodů proč firmy nakupují zboží u společnosti MENZL. Výborné reference jsou jedním z nich. Níže uvádíme vybrané firemní reference. Rádi Vám na vyžádání zašleme kompletní referenční list našich zákazníků.

Jungheinrich Armáda spásy HallaAutopůjčovna HertzFCC Environment