Výhody nákupu v e-shopu MENZL.cz

Výhody nákupu v e-shopu MENZL.cz


1. Individuální přístup pro každého

S jakýmkoliv problémem během objednávky se můžete obrátit na naší prodejní podporu. Garantujeme Vám individuální a trpělivý přístup: zaregistrujeme Vás, pomůžeme s Vaší objednávkou, domluvíme ideální termín závozu zboží, zodpovíme Vaše dotazy apod. Nečekejte a volejte na +420 244 471 260.

2. Dárek pro nové klienty

Jste u nás poprvé? Zaregistrujte se a pohodlně si vyberte Váš nákup. K první objednávce od nás získáte malé překvapení v podobě dárku.

3. Doprava zdarma

Objednáte-li si nákup v celkové hodnotě nad 1 000 Kč s DPH, automaticky vždy získáte dopravu po Praze zdarma.

4. I malá objednávka se Vám vyplatí

Při objednávce do 1 000 Kč s DPH je cena za dopravu po Praze pouhých 121 Kč s DPH.

5. Donáška až ke dveřím, rozmístění zboží zdarma

Nákup Vám doneseme až ke dveřím Vaší kanceláře, bytu či rodinného domu. V případě potřeby Vám zboží zdarma rozmístíme ve Vašich kancelářských či obytných prostorách.

6. Plaťte předem a ušetříte!

Platit předem se Vám u nás vyplatí. Za platbu předem automaticky získáte slevu 3% z hodnoty každého Vašeho nákupu.

7. Ceny držíme u ledu - neplatíte nic navíc

Naši zákazníci oceňují, že si dlouhodobě držíme příznivé ceny v celé šíři sortimentu. Víme, že nízké ceny e-shopu MENZL jsou jedním z důvodů, proč jsou nám klienti věrní. Dopřejte si i Vy a nakupujte u nás výhodně!

8. Výběr termínu a času dodání

Zboží objednané do 15:00 hodin Vám dovezeme následující pracovní den. Čas dodání si můžete určit individuálně, aby co nejlépe vyhovoval Vašim časovým možnostem.

9. Vlastní vozový park

Znáte bílá auta s velkým červeným logem MENZL na bocích? Určitě jste je již viděli, denně po Praze najezdí stovky kilometrů. Víme, že pro naše zákazníky je důležitá rychlá a spolehlivá doprava. Zakládáme si proto na včasném dodání zboží. Klíčovou výhodou značky MENZL je vlastní vozový park, který tvoří dodávkové a nákladní vozy renomovaných automobilek.

Autodoprava MENZL - na cestách 24 hodin! Více o naší autodopravě »»

10. Dárek ke každé objednávce

Každý Váš nákup odměníme dárkem. Nakupte si alespoň za 1 700 Kč včetně DPH na jedné objednávce a můžete si vybrat Váš dárek.

11. Pravidelné akční slevy

Sledujte novinky a naše akční slevy, při nákupu ušetříte. Každých 14 dní připravujeme nové žhavé akce. Zajímavý sortiment za nízké ceny, které určitě potěší Vaší peněženku.

12. Newslettery do Vaší e-mailové schránky

To nejlepší z naší akční nabídky je zpravidla rychle vyprodáno. Žádná akce Vám ovšem nikdy neuteče, pokud budete odebírat naše e-mailové newslettery.

13. Náhradní plnění pro firmy, bez navýšení ceny

Firmy, které zaměstnávají více než 25 zaměstnanců mají ze zákona povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Při nesplnění odvádějí státu nemalé příspěvky. Naše firma je přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním handicapem. Proto u nás můžete nakupovat formou náhradního plnění a snadno tak vyřešit Vaší zákonnou povinnost. Náhradní plnění poskytujeme bez navýšení ceny za zboží.